02 січня 2007

Вітання всім у Новому 2007-му році на щойно створеному офіційному сайті групи "Stelsi".
 
05 січня 2007

В розділі -МЕДІА- можна скачати Новорічний сингл "Миколай". В Новий рік з новою піснею.

 
08 січня 2007

Інформація про сингл "Миколай" на сайті MUSIC.COM.UA
та на сайті FDR.COM.UA

 
19 січня 2007

"Stelsi" працює над спільною піснею з Вінницьким етно колективом "Очеретяний Кіт".
Пісня буде носити назву "Час минає".
 
29 січня 2007

Лідер гурту "ВВ", Олег Скрипка запропонував "Stelsi" зробити ремікс на дві пісні "Воплів" з альбому "Були деньки".
Іде робота над першою композицією під назвою "Пісенька".
 
7 лютого 2007

В розділі -МЕДІА- свіжоспечена спільна пісня з гуртом "Очеретяний Кіт". Вільна до завантаження, слухаєм.
 
8 лютого 2007

В розділі -ПРЕСА- стаття газети "Доба" про спільний проект гуртів "Stelsi" та "Очеретяний Кіт".
 
15 лютого 2007

Інформація про спільний проект "Stelsi" та "Очеретяний Кіт" з сайту www.fdr.com.ua

Буковинські Стелсі переробили вінницького Очеретяного Кота. Останні й без того мають доволі велике коло шанувальників, але зайвий розголос не завадить. Річ в тім, що лідеру Стелсі, Олексію Кухарському, потрапив до рук диск з піснею Очеретяного Кота – Час Минає. Хлопцеві річ настільки засмакувала, що він відразу забажав почаклувати над нею і почав шукати виходи на вінничан. Дозвіл було отримано й у підсумку вийшов навіть не ремікс у звичному розумінні цього слова, а по суті цілковито нове народження треку. Тому у назві пісні так і зазначається, мовляв, виконують Очеретяний Кіт та Стелсі разом, а сама річ стала повністю придатною для танцювальних майданчиків.

Юрко ЗЕЛЕНИЙ, ФДР-вісті з Краю
 
1 березня 2007

В розділі -ПРЕСА- стаття газети "Вечірні Чернівці" про проект гуртів "Stelsi" та "Очеретяний Кіт".

 
8 березня 2007

Гурт "Stelsi" вітає усіх чарівних панночок зі святом 8 березня і бажає щастя, любові та краси безмежної!
Ми любимо Вас, наші прекрасні жінки!
З повагою,
Олексій, Сергій, Юрко, Сашко

 
12 березня 2007

В розділі -ПРЕСА- рецензія нашого сайту від музичного оглядача Міли Кравчук з MUSIC.COM.UA
Також, для перегляду можна скористатися прямою зсилкою -тут-.

 
13 березня 2007

Підтримай своїм голосом спільну пісню "Час минає" гуртів "Stelsi" та "Очеретяний Кіт" в ТОП-40 на MUSIC.COM.UA.

 
16 березня 2007

Ватажок ВВ Олег Скрипка запропонував чернівчанам зі СТЕЛСІ переграти на свій лад дві пісні з останньої платівки "Були Деньки". Взагалі, Скрипка давно стежить за творчістю цих моторних буковинців, і таки не стримався їм зробити пропонову, коли на Вечорницях було представлене загалові стелсівське переіначення співанки Очеретяного Кота "Час Минає". "Коти" отримали неймовірне задоволення від етно-електронного прочитанням свого награння, але ще більше це вразило Олега Скрипку. Він одразу висловив побажання, аби СТЕЛСІ і йому щось гарненько переграли, і при цьому надав повну творчу свободу, що хлопаків особливо тішить. Нині буковинці вже чаклують над забійником "Пісенька", а на робочій поличці чекає своє черги річ "А чи то". До речі, це не єдина добра новина від чернівецьких мистців. Від початку року набирає міць їхня іменна сторінка www.stelsi.com, де можна і на світлини парубків подивитися, і ближче з їхнім доробком познайомитися. 

Юрко ЗЕЛЕНИЙ, ФДР-вісті з Краю
 
26 березня 2007

На прохання трудящих додані тексти пісень альбому "Там.." в розділ форуму: "Лабанина".
Перейти можна за прямою зсилкою тут.
 
4 квітня 2007

В розділі -МЕДІА- офіційний ремікс на річ "Пісенька" гурту Воплі Відоплясова. Вільна до завантаження, ласкаво просимо до слухання.
 
17 квітня 2007

В розділі -ПРЕСА- стаття Тараса Бороди про ремікси на "ВВ", та деякі подробиці нового альбому.
 
1 травня 2007

В розділі -ПРЕСА-  ексклюзивне інтерв`ю Миколи Снайпера "Фольк+Електроніка=Stelsi" для молодіжного видання "Перекур".
 
16 травня 2007

Іноді важко знайти спільну мову з скандальорами-показушниками, але якщо глибоко в це не занурюватись то це можливо.
Виключно для людей з зіпсованою психікою, в розділі -ПРЕСА-  безсоромне бліц інтерв`ю Омелька Напівмутного
спеціально для молодіжного видання "Торба".


 
20 червня 2007

Трохи відпочинку, трохи записів у студії  і ось ми знову з вами!
Наближається краснознаменний день коли на сцені зійдуться титани землі Чернівецької...
Готуйтесь, 24-го червня на площі Соборній міста Чернівці, лобанина - "STELSI проти BIONIK".
Тримаємо кулаки та накачуємо м`язи... ;)


 
26 червня 2007

Нещодавно столична крамниця сучасного Українського молодіжного одягу "Рідна мода" поповнилась ще однією новинкою. А саме, свіжоcпеченими червоно-чорними футболками нашого гурту. Тому не зволікаємо, летимо та пакупаємо. Пряма інтернет зсилка на крамницю тут.
Вартість однієї фуфайки - 30 гриуніу.

 


 
2 липня 2007

Так вже повелося, що відстоювати національну честь та гордість перепадає на долю "Stelsi". 5-го липня в столичному клубі "Хмільна Бочка" лобанина "Official Ukrainian Pre-Party SZIGET 2007". В поєдинку приймають участь "Stelsi" (Україна) та "Anselmo Crew" (Угорщина).

Початок о 20:00. Адреса клубу:Україна, Київ, вул. Б.Хмельницького, 3 Б-1, Клуб «Бочка». Вхід – 40 гривень; з пластиковою карткою ОТР Bank або у футболці SZIGET – 35.

Акредитація представників ЗМІ, фото, завки на інтервью та додаткова інформація – компанія Інітіа, контактна особа Василіса Дребушевська:Drebushevska@gmail.com, +38 067 502 4446 
10 липня 2007

Ух і було гаряче декілька днів назад у Київській "Бочці". Великий ріспект хлопакам з Анселмо Крю, організаторам (особливо Василісі) та звичайно ж "дітям сонця", які мало не рознесли того ганделика на кавалки!
В розділі "ПРЕСА" спостереження безпосереднього учасника тих подій МС Баради.


 
16 липня 2007

Чернівецькі Стелсі оприлюднили першу пісеньку зі свого майбутнього кружальця. Нагадаємо, що воно  продовжуватиме стилістику попередньої платівки "Там", у якій наші народницькі співанки вписані в цілком танцювальні ритми. Щоправда, ритми стали сучаснішими, а палітра давнього співу збагатилася молдавськими та жидівськими*) мотивами - як не як, Стелсі з Буковини. Недарма перша річ називається "Лаутаре" або латинкою "Lautare" - себто оплески молдавською мовою. Повного пісенника слід чекати восени, а до того ватага збирається оприлюднити у просторі ще парочку забійників.
      *) В Українській мовній традиції слово жид не несе жодного від'ємного відтінку, порівняно, скажімо, із сучасною російською. Якщо підняти Україномовні часописи, що виходили до 1939 на Західній Україні, (терени, які тоді ще не підпали під сов'єцьку програму "злиття націй та мов"), то слова жид, жидівський вживалися повсякчас. Більше того, старі люди кажуть, що якби ві Львові на якусь гонорову жидівську панянку сказати "євреєчка", то це була б невимовна для неї образа. Не буду тут згадувати про класиків Українського красного письменства Пантелеймона Куліша, Тарас Шевченка чи Івана Франка, тексти яких не знали нав'язаного сов'єтами слова "єврей". Натомість для прикладу зазирнімо до наших найближчих сусідів Поляків та Чехів, з мовами яких у нас надзвичайно багато спільного. У них слова zyd і z^id (відповідно) є буденними і цілком літературними - за ім'ям Юди, одного з 12 синів біблейського Якуба. І жодного тобі тут сіоністського шовінізму, ачи антисемітської істерії. Докладніше про походження назви можна ознайомитися хоча б за ланкою pl.wikipedia.org/wiki/zydzi (польською мовою).

Юрко ЗЕЛЕНИЙ, ФДР-вісті з Краю 
24 липня 2007

У розділі "Фото" з`явилось поповнення хфути-графій. Цього разу з нашого виступу у Київській "Пивній Бочці".
Велика подяка Бобру Тарасовичу за те, що "залив писок" передчасно, а оперативно тримав на поготові фути-апарат! 
Пряма зсилка для переходу тут.


 
19 серпня 2007

В розділі -ПРЕСА-  ексклюзивне інтерв`ю Миколи Кобилюка про наше розуміння "Укр.-Шо?У-Бізу", або поінакшому "Про усьо..." спеціально для газети "Версії". Пряма зсилка туточки.
А робота над альбомом продовжується в суміші з відпочинком. Привіт усім відпочиваючим в "оксамитовий сезон" та учасникам католицького форуму, які разом з нами цієї суботи гамселились на столичному оупен-ейрі на Броварському Проспекті!
 
17 вересня 2007

І ось ми знову разом!
Відпочинок річ чудова але творчість понад усе...
І одразу до новин: оскільки новий альбом вже повністю готовий, і на даний момент проходить вже стадію мастерингу, стартує перший офіційний сингл, що має просту та доступну назву "Позитив". Завантажити пісню  можна в розділі "МЕДІА".
Подальша інфомація про новий альбом, в наступних новинах. 
25 вересня 2007

"Stelsi" рахують курчат по осені

Етно-електронна надія буковинської сцени - команда "Стелсі" вже майже завершила запис свого нового, сьомого за рахунком альбому. За словами фронтмена гурту Олексія Кухарського, ймовірніше за все його назва залишиться чернетковою - "Товариство з безмежною безвідповідальністю", адже платівці притаманна чимала порція стьобу. А увійде до альбому 10 оригінальних "Стелсівських" творінь, спільна пісня з вінницьким "Очеретяним Котом" - "Час минає", офіційний ремікс на композицію "В.В." "Пісенька" та оберемок так - званих "скітів", тобто цікавих та прикольних відбивок між піснями. Загорнеться це все добро на диску у хрусткий целофановий пакуночок, що з'явиться на прилавках музичних крамниць України вже до кінця осені. Усе, що не увійде до альбому через цензуру (а це знову ж таки скіти), можна буде вільно завантажити, зазирнувши на електронну сторінку гурту - www.stelsi.com. Серед видавничих лейблів музикантами розглядаються декілька варіантів - "Атлантік Рекордз", "МУН Рекордс", "МП-3 Рекордс" та "УКР Мюзік".
        - "Важливо не те, хто з них більше заплатить, а хто краще зробить дистрибюцію - каже Олексій Кухарський. Адже основна мета, яку ми ставимо перед собою - прославити співочу Буковину як на території України, так і за її межами".

Тарас БОРОДА, газета "Доба" 
3 жовтня 2007

Наш свіжак під назвою "Позитив" щойно увірвався в музичний хіт-парад на MUSIC.COM.UA,
тим самим прийшовши на допомогу нашій спільній речі з Очеретяниками "Час Минає".
Підтримай своїм голосом позитифф і буде тобі щастя...!
Пряме посилання:
WWW.MUSIC.COM.UA 
18 жовтня 2007

Тепер нас можна почути і в рінгтонах. Нещодавно розпочався конкурс рінгтонів від мобільного оператора DJUICE,
в якому беруть участь 4 композиції "Stelsi", одна з яких найновіша і ще не виходила в світ.
Скачати та проголосувати за рінгтон можна за WAP-адресою:

http://startwap.net/star/

Розділ "Нові групи". Також зверніть увагу, що доступ до контенту надається тільки абонентам «КИЇВСТАР», Мобiлич та DJUICE.
 
23 жовтня 2007

В розділі -ПРЕСА- стаття Ігора Кравціва про нещодавню тусовку з хлопцями з "Apollo 440".
Читаємо за прямою зсилкою тута. 
21 листопада 2007

Робота в студії та виступи насправді іноді не залишають часу доповнити новиною сайт...
А новина ця насправді велика!
Нещодавно гурту було запропоновано зробити ремікс.
І не на кого небудь, а на саму пані Ніну Матвієнко. Пісенька називається так: "Шуміла ліщина", в реміксованому варіанті
можливо залишиться тільки слово "Ліщина". Ремікс вже готовий, та попередньо надано дозвіл
автора на включення "Ліщини" до нашого нового альбому  "Товариство з Безмежною Безвідповідальністю".
Альбом затримуємо...лабаємо Ніну Матвієнко! 
5 грудня 2007

"СТЕЛСІ" ГОТУЮТЬ ДУЕТ ІЗ НІНОЮ МАТВІЄНКО
Випуск нового альбому чернівецьких етно-електронників "Стелсі", який мав виринути у світ до кінця осені, дещо призупинено. Річ у тім, що у останній момент, коли вже були остаточно зроблені усі 12 композицій колективу, очільник гурту Олексій Кухарський отримав пропозицію потішити меломанів іще однією цікавинкою – спільною композицією. Цього разу зі славетною представницею українського фольклору Ніною Матвієнко. Зрозуміло, що у таких справах без авторського дозволу не обійдеться. І тут буковинським музикантам став у пригоді не хто інший, як Олег Скрипка, який вже віддавна "поклав" на чернівчан око. Саме він швиденько владнав усі авторські права із чоловіком Ніни Матвієнко, який за сумісництвом є ще й її продюсером. Відома представниця українського автентичного співу, почувши фрагмент майбутньої композиції, повністю її схвалила. Нагадаємо, у мисткині вже є у творчому доробку спільні пісні із українськими альтернативниками – "Ото була весна" з "Океаном Ельзи" та "Вій" із "Танком на майдані Конго". Дует зі "Стелсі" буде третім, бо, як відомо, Бог любить трійцю.

Таким чином, у зв'язку із чаклуванням над цією композицією дата виходу альбому переноситься. Як каже фронтмен гурту, ймовірніше за все, його слід чекати на старий Новий Рік.

Тарас ПІЦ, газета ДОБА 
21 грудня 2007

Вітаємо усіх з позавчорашнім Миколаєм і усім Миколаям шани бажаємо!!!!
В розділі -ПРЕСА- стаття Міли Кравчук про подробиці нового альбому, еволюцію етно-фольку і не тільки...
Отож, летимо, незволікаємо, клікаєм і читаємо за прямою зсилкою тута. 
31 грудня 2007

Ну от і добрели ми до "фінішу",
а точніше залишилось декілька годин до
НОВОГО РОКУ 2008
З чим ми вас усіх і вітаємо!
Бажаємо, щоб Новий рік приніс вам успіхів безмежних,
здоров'я богатирського, щастя райдужного та звичайно ж президентів Американських
у гаманець - багааато, багааато!!!

З повагою та шаною

гурт "STELSI" 
6-7 січня 2008

Вітаємо усіх з Різдвом Христовим та бажаємо
щастя, радості, добра у кожній хаті.
Любові та поваги, фінансового благополуччя та вдалого кар'єрного росту !!!

З повагою

гурт "STELSI" 
23 січня 2008

Квапимося потішити усіх колег по музиці цікавою новиною!
З сьогоднішнього дня на сайті з`явився ще один розділ
під лаконічною назвою "SOFT".
В ньому ви знайдете саме те, про що так довго говорилося -
Віртуальний сінтезатор "Stelsi Virtual Synth" версії 1.0!
Це є перший Український віртуальний інструмент
і перший випадок коли його розробили саме для музичного гурту.
Отже, для усіх музикантів, діжеїв, професіоналів та аматорів,
ласкаво просимо! Вільне завантаження.
Пряме посилання на сторінку ТУТ. 
16 лютого 2008

ДЛЯ ГОСТЕЙ БЕРЛІНАЛЕ СКРИПКА РАЗОМ З ЮЩЕНКО ЗАГРАВ "СТЕЛСІ"

58-й Берлінський міжнародний фестиваль проходить не без українців. Так, 12 лютого дружина президента Катерина Ющенко зустрілася з директором Берлінале Дітером Коссліком, а потім відвідала прийом на запрошення Української кінофундації.

У заході також взяли участь міністр культури і туризму Василь Вовкун, директор Української кінофундації Андрій Халпахчі, запальний “вевешник” Олег Скрипка і його партнерка по “Танцях з зірками-2” Ліза Дружиніна, популярний телеведучий Анатолій Ярема та зірка російського кіно Олексій Гуськов. Для гостей української вечірки Олег Скрипка виступив у якості ді-джея. Ка терина Ющенко підбадьорювала артиста за ді-джейським пультом. До речі, серед треків, заграних Скрипкою, виявилися і пісні чернівецького гурту «Стелсі”. Саме під них тамтешня публіка радісно гоцала в оточенні дівчат, вбраних у народні українські строї.

Ігор КРАВЦІВ 
21 лютого 2008

ЧЕРНІВЕЦЬКІ «СТЕЛСІ» - ПЕРШІ В УКРАЇНІ

Бригада чернівецьких електро-фолькових музикантів «Стелсі» незабаром потішить своїх шанувальників новим альбомом «Товариство з Безмежною Безвідповідальністю». Платівка складатиметься з десяти композицій та трьох реміксів.
       - Ми продовжили лінію техно-фольку, розпочату в попередньому «Там», - розповів «Версіям» керманич гурту Олексій КУХАРСЬКИЙ. - Загалом музика на платівці буде різноплановою - від електро-панку до поп-техно.
       Співанки з нового альбому будуть про кохання та секс, і, як завжди - з іронією та гумором.  Та парубки зізналися, що не обійдеться і без серйозної пісні. Але тільки однієї.
Музиканти обіцяють - платівка буде багата і на гумористичні скіти, котрі виконуватимуть відомі українські представники мас-медіа та шоу-бізнесу.
       Крім того, енергійні чернівецькі хлопці - перші в Україні, хто заради написання нового альбому розробили свій «Віртуальний синтезатор». Це музична комп'ютерна програма, в якій без зайвих зусиль можна зіграти будь-яку річ з нової платівки чернівчан. Програму можна вільно завантажити з сайту команди.
       Не за горами і зйомка кліпу - його сюжет хлопці ще тримають в таємниці. Адже все добре вимагає терпіння!


Микола КОБИЛЮК, «Версії». 
 
9 березня 2008

В розділі -ПРЕСА- стаття Юрка Зеленого про подробиці виходу нового альбому "Товариство з Безмежною Безвідповідальністю".
А також повний трек-лист диску.
 
9 квітня 2008

ЛЕГЕНДАРНІ «ВВ» ЗАВІТАЛИ ДО ЧЕРНІВЦІВ

Легендарний гурт «ВВ» у повному складі вітав чернівецьких працівників СБУ з їхнім професійним святом. 25 березня о18.00 музиканти виступили в «Європейській» залі готелю «Черемош» на закритій корпоративній вечірці. Після виступу «вевешники» поїхали до розважального комплексу «Сорбонна» святкувати день народження тур-менеджера групи Олексія. Стіл у VIP-залі накрили м’ясними закусками та різними видами сирів. Олег Скрипка курив кальян та ділився із чернівецькими друзями останніми новинами. 
– Нещодавно «ВВ» від’їздили тур Східною Україною, – розповідає адміністратор гурту «STELSI» Ігор Кравців. – Можливо, за місяць «ВВ» дасть повноцінний концерт у Чернівцях. Також Олег Скрипка обіцяв допомогти з організацією концерту та презентацією нового альбому «STELSI» у Києві. Мешкали музиканти в готелі «Буковина», де в той вечір також ночувала й Наталка Могилевська. Незважаючи на близьке сусідство, музиканти не перетиналися. Вранці «ВВ» полетіли до Києва, а Могилевська вирушила до Луцька у рамках свого всеукраїнського туру.


Ольга ГНІДАН, "Молодий Буковинець"
 
13 квітня 2008

Нас часто запитують, чому на сайті не має повної історії гурту "Stelsi".
Тепер ми можемо вас обрадувати...
Цього тижня світ побачили перші дві частини із серій передач "Слухоманія" від ФДР-радіоцентру.
Тема передач, як ви напевно зрозуміли - "Stelsi".
Тому не баріться, екслюзивно на нашому сайті за цими посиланнями завантажуємо:

Слухоманія (Stelsi) Частина 01

Слухоманія (Stelsi) Частина 02
 
27 квітня 2008

Щиро втаємо усіх з Великоднем!
Бажаємо Вам щастя, добра та злагоди!
Христос Воскрес!

І в подарунок, продовження історії гурту "Stelsi" в програмі "Слухоманія".
Завантажуємо тут:

Слухоманія (Stelsi) Частина 03

Слухоманія (Stelsi) Частина 04
 
Травень місяць01. Вступ
02. ДЕ ВИ Є?
03. ...Назар "100" Доля
04. ПОЗИТИВ
05. ...radio Bukovina
06. ЛАУТАРЕ
07. ...секс iз колєктiвом
08. ЛЮБА
09. ...трембiта заграє
10. ПРОВIНЦIА (У СТОЛИЦI)
11. ...поки був
12. ТО ВГОРУ
13. ...палки
14. ТIЛЬКИ НЕ Я
15. ...спiваночка
16. ФАЙНО
17. ...Жозефiна
18. Я ТЕБЕ ЗНАЙДУ
19. ...духова музика
20. МИКОЛАЙ
+Бонус+
21. "Stelsi" та "Очеретяний Кiт" - Час минає
22. Воплi Вiдоплясова - Пiсенька (Stelsi ремiкс)
23. Нiна Матвiєнко - Шумiла лiщина (Stelsi ремiкс)


Отакої...
Далі - офіційна частина ...
А поки, воно тихо розповзається по крамницям України ... 
18 травня

"Стелсі" презентували новий альбом. Гуцулам сподобалось!
Широко представлені цього року на забаві були й буковинські виконавці. Етніку нашого краю показали румунський народний аматорський фольклорний колектив "Даті На" зі Сторожинця та оркестр народної музики "Мугурєл" з Опришен Глибоцького району. Рок з народними елементами запропонувала група "Олово", а чернівецький аматорський колектив "Тіні вогню" показав гостям фестин справжнє вогняне шоу. 
Якісної, власне, молодіжної музики справді бракувало. Як приємний виняток був чернівецький електро-фольковий гурт "Стелсі", котрому випала честь стати хедлайнером одного з фестивальних днів. Буковинці, певно, були єдиними, хто розворушив чи не увесь багатотисячний натовп своїми піснями з нового альбому, офіційна презентація якого очікується з дня на день. Щоправда, чекати на нові пісні хлопців довелося аж до о пів на третю ночі, знову ж таки через організаційні промахи. Олексій Кухарський, фронтмен "Стелсі" повідомив, що "враження від фестивалю залишились просто чудові, незважаючи навіть на те, що погода нам не дуже посміхалася – побачили стихію карпатського вітру і дощу. Але люди тут дуже позитивні, енергійні. Гори – це є гори. Все-таки енергії тут набагато більше, ніж в якомусь там запиленому вихлопними газами різноманітних машин місті". А ще у рамках фестивалю відбулося бойове хрещення нового учасника гурту Миколи Кобилюка, який замінив Юрка Зарубайка. 

Тарас ПІЦ, газета "Доба"

Щоб переглянути повну статтю "Великдень у Комачі 2008" натисніть тут.23 травня 2008

Нарешті уся історія гурту "Stelsi" зібралася до купи у вигляді радіо-передачі "Слухоманія".
Незабаром буде створений довгоочікуваний розділ "Історія", де усі 8 частин передачі знайдуть своє місце.
А поки завантажуємо усі частини тут:

Слухоманія (Stelsi) Частина 01
Слухоманія (Stelsi) Частина 02
Слухоманія (Stelsi) Частина 03
Слухоманія (Stelsi) Частина 04
Слухоманія (Stelsi) Частина 05
Слухоманія (Stelsi) Частина 06
Слухоманія (Stelsi) Частина 07
Слухоманія (Stelsi) Частина 08
 
24 травня 2008

В розділі -ПРЕСА- прикольне інтерв'ю Бориса Чернявського спеціально для закарпатського часопису "Студ Life".
Осьо пряме посилання тут.
 
29 травня

НА СВЯТКУВАННІ ВИХОДУ НА ПОЛОНИНУ У ПУТИЛІ БРИНЗИ ТА КУЛЕШІ ВИСТАЧИЛО ВСІМ

– "З самого ранку у Чернівцях мені подарували новий альбом чернівецького гурту "Стелсі", тож я із музикантами усю дорогу до Путили його слухав – розповідає Фома з "Мандрів". – Музика мені дуже сподобалася – оригінальний підхід. А потім, вже у Путилі, ми з хлопцями з цієї буковинської формації познайомилися – скуштували місцевого шашлику та народної кухні і трохи за знайомство пригубили горілочки… (сміється – авт.)...

Тарас ПІЦ, газета "Доба"

Щоб переглянути повну статтю "Полонинська Ватра 2008" натисніть тут.2 червняНовенький, молодіжний, смачненький журнал PUZZLE чекає на тебе!
В цьому випуску - ексклюзивне інтерв`ю, з ким би ви думали? - Вірно, звичайно зі "Stelsi".
Плюс бонусом десь в нетрях журнальних сторінок зачаївся подарунковий диск з у-у-у-х яким ексклюзивом...
Отож, одягай свої нові кеди і біжи до кіоску поки вороги всі примірники не розхапали. 
11 червня

До уваги усіх тих, хто не знає де у Чернівцях шукати наш новий альбом!!!

„Товариство з Безмежною Безвідповідальністю” є у вільному продажу в Культурно – Мистецькому Центрі „Українська Книга” (Музичному відділі), що на Центральній площі.
Усім, хто завітає за свіжачком у суботу чи неділю випаде ексклюзивна нагода придбати диск безпосередньо у МС Бороди, який озвучує на нашій платівці скіти, збирані селами та генделиками синіх Карпат. Чисто випадково у ці ж самі дні в цьому ж самому місці можна натрапити і на інших учасників самі знаєте якого народного тричі заслуженого колєктіву. Ну а тоді вже їх можна „розмаланити” на ексклюзивний автограф, і навіть пригостити гуцульськими і підкарпатськими алкогольними напоями, які обов’язково дадуть музикам натхнення у написанні нового альбому, і, цілком можливо, прискорять дату його виходу!
Отож, не баріться! Мерщій по конях, і вйо за диском! Кількість примірників „ТзББ” обмежена!!!
20 червня
ОБНОВА-ФЕСТ

6 липня 2008 р, 12:00-23:00, м.Чернівці,
Музей народної архітектури і побуту
(Музей під відкритим небом, Кемпінг)

Музичний супровід:
Стелсі (bullshit-folk)
Очеретяний Кіт (Вінниця) (alcoholic-ethno-folk)
Н.Три (Київ) (post-grunge, pop-rock)
Знак Води (pop-rock)

спеціальний гість
Дует "Писанка" (sadistic-nazi-hardcore)

У програмі фестивалю:
- молебен за українську молодь
- майстер-класи з народних ремесел
- народні ігри й танці
- "Літературний павільйон"
(Лазарук, Венгринюк, Воронюк, Горський та ін.)
- презентація товариства "Обнова"
- виступи кращих фольклорних колективів краю
- виставка-продаж національного одягу
- круглий стіл "Духовність молоді ІІІ-го тисячоліття"
- концерт відомих українських виконавців

 
20 червня
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО АЛЬБОМУ
"ТОВАРИСТВО З БЕЗМЕЖНОЮ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"

27 червня 2008 р, 20:00, м.Київ, клуб "44"

Отакої!!! Нарешті добралися ми і до СтАліци шоб завар`ювати!
Відкорковуйте шампанське, знімайте нижню білизну
і мерщій у гараж змазувати лижі.
Ми їдемо до вас!
Щоб представити ото неподобство під назвою
"Товариство з Безмежною Безвідповідальністю".
Лабанина буде тривати з 8-ї і скільки душа забажає,
тому запасайтесь горілкою та плавленими сирками :))
І на останок - найпривабливішій дівчині випаде честь
провести ніч з одним із музикантів "Stelsi", тому пантруйте і уважєйте на один одного... :)

Прес-реліз отут-во
4 червня

Гай, ото таке! Залишилось 2 дні до революції вар`ятів і осьо вам статейка, що з вами станеться, якщо якийсь "бадіко" подумає не прийти...
Тисни сюди халамитнику
ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО АЛЬБОМУ
"ТОВАРИСТВО З БЕЗМЕЖНОЮ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"

06 липня 2008 р, 20:00, м.Чернівці,
Музей Народної Архітектури та Побуту
Вхід вільний!!!

Осьо наше рідне місто і настане тобі пипка!
Готуйте валідол та запишіться на прийом до психіатра заздалегіть.
Вперше в Чернівцях, на великій сцені ми
зарепрезентуємо наш новий вареничок -
"Товариство з Безмежною Безвідповідальністю".
І не дай Боже хоч комусь не прийти!!! Зондеркоманди тебе з під землі дістануть...:)))

Аудіо-ролік отут-во
9 липня 2008

В розділі -ПРЕСА- величезне, скажене та не менш псіховане інтерв`ю з гуртом "Stelsi", допитане Уляною Борзовою під час того, як гурт перебував в стані важкого алкогольного сп`яніння. Добуте ціною власного здоров`я, спеціально для порталу ФаДієз.
Нам усім дуже соромно :)) 
Осьо пряме посилання на це богохульство тут.
 
18 липня

«Стелсі» презентував новий альбом і у Чернівцях
 
       Відомий в Україні чернівецький гурт «Стелсі» минулого тижня у магазині мультимедіа «Музична скриня» нарешті презентував і  буковинським шанувальникам свіжий альбом. Нагадаємо, напередодні гурт здійснив Всеукраїнську презентацію платівки «Товариство з безмежною безвідповідальністю» у столичному клубі «44». Як зізнаються самі музиканти, організувати таке дійство у столиці значно простіше, аніж у Чернівцях.
       На автограф-сесію «Стелсі» прийшли як представники ЗМІ, так і друзі гурту. Серед поважних гостей кореспондент «Погляду» помітив учасників вінницького гурту «Очеретяний кіт» та чернівецького - «Гуцул Каліпсо». Бас-гітарист «Очеретяного кота» Володимир Войчишин, який на той час гостював у Чернівцях, отримав автограф від «Стелсі» під загальні оплески чи малої кількості гостей. Презентували платівку музиканти традиційно: у вишиванках, затемнених окулярах та капелюхах.
       Стиль музики гурту дещо відрізняється від попереднього, - стверджують музиканти.
       - Якщо раніше ми випускали електронну музику, то тепер неор¬динарне поєднання клубної музики, фольку, року та української автентики  створило   своєрідний вільний стиль виконання, - каже лідер гурту «Стелсі» Олексій Кухарський. - І такий симбіоз несподівано і вперше з часів існування гурту сподобався усій команді.
       Тираж альбому «Товариство з безмежною безвідповідальністю» музиканти не розголошують. Кажуть, що випустять стільки дисків, на скільки буде попит, адже саме так чинять усі виконавці у Європі.
 
                         
                         Ольга МАКСИМЮК (газета "Погляд" 18.07.2008)

1 серпня 2008

В розділі -ПРЕСА- інтерв'ю Тетяни Попик про те, як ми любимо наш шоу-біз і не тільки, спеціально для тиждневика "20 хвилин".
Осьо пряме посилання тут.
 
2 серпня 2008

В розділі -ПРЕСА- допит Олени Архипової, про усьо що тільки можна було не запитати для газети "Експресс".
Осьо пряме посилання тут.
 
4 серпня 2008

Стрибайте аж до неба!!!
По просьбє трудящих безробітників - вродило!
В розділі -ПРЕСА- травневе інтерв'ю Ріночки Бай  для супер-пупер журналу "PUZZLE".
Ті щасливці, яким в свій час дісталася нагода його придбати, отримали в подарунок дісочок з купою прикольних вєщіц...
А ти нє-є-є :)))
Пряме посилання на скан сторінок тут.
Пряме посилання на текст тут.
 
30 серпня 2008

Агоу Чєбурєкі та Пелімені!
7 вересня на Трухановому острові у славному місті Києві,
ми будемо лабати на фесті Рок Січ-2008,
в якості гедлайнерів однієї зі сцен.
Отож, діточки, усі дружно мершій до синагоги на сповідь,
бо після фесту можна і не прокинутись...:))
  
 
20 вересня 2008

СТЕЛСІ - РІДНОМУ МІСТОВІ

       До 600-річчя рідних Чернівців, яке відзначатимуть у жовтні цього року (бо на 8 жовтня 1408 року припадає перша писемна згадка про це місто над Прутом), народоспівчі електронники з гурту Стелсі готують оновлене прочитання свого старого гіта Чернівці – Чудове Місто Моє.
       Вперше це награння побачило світ на платівці 2002 року Сонцесхід і тоді пісня мала брейк-бітову обгортку. Нині до первинного варіанту додано свіжостворений текст про те, де у Чернівцях можна вільно займатися коханням, ловити метеликів і надихатися мистецтвом у товаристві заїжджих панянок. Крім того, до першопочаткового змісту додався певний історичний підтекст. Перші слухачі стверджують, що оновлена версія старого гіта дієво надихатиме чернівчан на мудрецькі роздуми про своє коріння.
       «Пісня про наше рідне місто уже давно у нашому репертуарі, - розповідає керманич Стелсі Олексій Кухарський. – Ми перевірили її на усіх концертних майданчиках Чернівців і по Україні. Зі впевненістю можемо стверджувати, що оновлене прочитання стане одним з головних забійників, присвячених такій знаковій події, як 600-ліття нашого міста».
       Свіжедороблена композиція "Чернівці-600" група збирається вперше оприлюднити на одному з виступів, присвячених ювілею міста. На додачу річ вийде окремим виданням як подарунок усім чернівчанам та гостям міста, які завітають на його уродини.
  
 
21 вересня 2008

НОВИЙ СИНГЛ "ЧЕРНІВЦІ 600"В розділі -МЕДІА- ювілейний сингл "Чернівці 600" доступний для вільного завантаження.
Спішимо, до дня міста залишилось вже зовсім трохи...

Прямі посилання:
Чернівці 600
Чернівці 600 (Радіо ремікс)

       
  
 
20 вересня 2008

Нещодавно гурт "Stelsi" нарешті дізнався по чому сіно в Житомирі!
І це було неперевершено. Великий ріспект усім Житомирянам, які ковбасились так, що аж земля тряслась....

Фото відгук про концерт за посиланням тут.

P.S. Незабаром в розділі "фото" будуть додані усі фотографії з туру групи в різних містах...
  
 
26 вересня 2008

Ух це славне місто Черкаси...Прямо як Чернівці та Че Геварра у купі.
Про те, як гурт "Stelsi" лабав у цьому славному місті можна довідатися за оцим прямим посиланням тут.

P.S. Незабаром в розділі "фото" будуть додані усі фотографії з туру групи в різних містах...
  
 
27 вересня 2008       
  
 3 жовтня в місті Днепропетровськ відбудеться фестиваль
"ЕТНО ДИСКО ВЕЧОРНИЦІ"

У програмі:
Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестр
Stelsi
Вертеп
Сонцекльош

Початок о 18:00
Фестивальний причал

Приходь, буде весело!
17 жовтня 2008

Ну нарешті... В розділі -ФОТО- хфотографне відчитування з двох виступів Дурного Турне:

РОК СІЧ - 2008

ДНІПРОПЕТРОВСЬК - 03.10.2008

Залазєй та пантруй... :))

P.S. Незабаром в розділі "фото" будуть додані усі фотографії з туру групи в різних містах...
  
 
19 жовтня 2008

Усі критики - це халамитники.
В розділі -ПРЕСА- рецензія на альбом "Товариство з Б.Б." від сайту www.umka.com.ua.
Читай та насолоджуйся тут.

  
 
9 листопада 2008

Здороу усім Чєбурєкам та Пеліменям!
В розділі -ФОТО- поповнення хфотографіями Дурного Турне,
а саме:

ВИХІД НА ПОЛОНИНУ - 2008
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - 2008
ОБНОВА ФЕСТ -  06.07.2008
АВТОГРАФ СЕСІЯ АЛЬБОМУ "ТзББ" - 08.07.2008
РОК СІЧ - 2008
ЖИТОМИР - 2008
ЧЕРКАСИ - 2008
ДНІПРОПЕТРОВСЬК - 03.10.2008

Мерщій туди...

 
14 листопада 2008

Нарешті скоїлося!
Тепер наші альбоми можна придбати прямо у нас на сайті в новому розділі "Магазин".
Тому відчиняйте свої сейфи та уперьод на амбразуру...:))

  
 
29 листопада 2008

В розділі -ПРЕСА- статейка Ольги Шупені, про те, як ми не любимо "соплів" та носовичків...
Мерщій до читання за зсилкоу тута.
 
26 грудня 2008

Нарешті віднайшлося в "закромах родіни" жовтневе інтерв`ю для журналу "NewФормат".
Івану Сраці великий уклін за позичений металодетектор :)
В розділі -ПРЕСА- статейка про те, як ми тусили з Юлькою Тимошонкою.
Гай, перестань ревнувати, а краще бери читай осьо.
 
31 грудня 2008

Отож бо й воно!!!
А саме,
Новий Рік 2009!!!

Гурт "Stelsi" офіційно вітає усіх з Новим Роком та Різдвом
і бажає в новому році отримати все, що не отримали в старому,
випити все, що не допили в старому,
і саме головне, вилікувати все, що все одно не виліковне ;) (Безмежну кількість енергії)

Зустрінемось у Новому 2009-му році!!!
 
14 січня 2009
Опа!!!
18 січня на гірськолижному курорті Мигово буде лабанина.
Тому готуйте лижви та гринжоли, запрягайте коней і мерщій у гори,
а саме у Мигово.
Буде весело!

22 січня 2009

В розділі -ПРЕСА- статейка Валерії Чорней, про те, як ми лобали на морозі у Мигово.
Пряма зсилка тута.
 
22 лютого 2009

От маєте!
На багаточисельні прохання "трудящих" безробітників,
в розділі -МЕДІА- викладаємо кліп гурту ВВ на наш ремікс "Пісенька".

28 лютого 2009

Нарешті летимо потішити шанованих хлопчиків та дівчєток фист файною новиною!
Ми вродили кліп на пісню "Я тебе знайду"
і дуже скоро ви отримаєте змогу ним насолодитися.
А поки в розділі -ПРЕСА- читаємо свіжу статтю
"Електронний гурт "Stelsi" створив кліп на пісню "Я тебе знайду"
 
24 березня 2009

"Країна: етно"
31 березня 2009 оголошено днем музики у стилі "Етно". Ми запрошуємо на онлайн-чаювання найцікавіші етно-колективи та їх шанувальників, чільників лейблів та студій звукозапису, керманичів радіо- та телепростору, представників ЗМІ та усіх,хто цікавиться етно у всіх його проявах.

Як це буде?
31 березня 2009 на мистецькому порталі muzspilnota.org.ua ви знайдете великий онлайн-чат,спеціально розроблений для активного спілкування. Також буде розміщено стрічку музики та відео, яка дасть можливість користувачам всебічно ознайомитись з доробком етно-колективів України. Крім того, у прямому ефірі радіостанцій, що підтримують українську музику, лунатимуть треки учасників проекту "Країна: етно".

Учасники проекту- гурти:
- "Русичі" (м.Білгород-Дністровський, Одеська область)
- "PoliKaрп" (м.Київ)
- "АтмАсфера" (м.Київ)
- "Етно XL" (м.Рівне)
- "Чарзілля" (м.Київ)
- "Перлина Степу" (м.Київ)
- "ТаРУТА" (м.Київ)
- "Вій" (м.Київ)
- "Самі Свої" (м.Київ)
- "Місто казкових мрій" (м.Київ)
- "All River's Heart" (м.Запоріжжя)
- "Вертеп" (м.Дніпропетровськ)
- "Ойра" (м.Харків)
- "ГАЙДАМАКИ" (м.Київ)
- "Оркестр Янки Козир" (м.Київ)
- "Очеретяний кіт" (м.Вінниця)
- "Українські Барви" (м.Київ)
- "Тамлин" (м.Дніпропетровськ)
- "САД" (м.Київ)
- "ДахаБраха" (м.Київ)
- "Бурдон" (м.Львів)
- "Стелсі" (м.Чернівці)
- "Ренесанс" (м.Ірпінь, Київська область)
- "КораЛЛі" (м.Івано-Франківськ)

Почесний гість - Ніна Матвієнко

Партнери акції:
- компанія "УКРмюзік"
- контент сервіс провайдер Start Mobile (ООО "Старт-98")
- музичний портал "muzlife.com.ua"
- компанія "EthnoSound"
- хвиля української музики ""Молоде радіо""
- інтернет-радіостанція"MyRadio"
- радіо "Високий Вал"
- Молодіжне Мистецьке Об'єднання "СИХІВ|team"
- Інтернет-крамниця стильних речей "Український стиль"
- Київська міська організація Спілки Української Молоді
- МА "Арт-Вертеп"

Гурт "Stelsi" вийде в чат з 14:00.
Спішіть, запасайтеся питаннями та хорошим настроєм!

Пряма зсилка на інфо:
http://muzspilnota.org.ua/news/2009-03-20-32
14 квітня 2009
Всім привіт!!!
23 квітня в європейському залі готелю Черемош виступи гуртів:

ТАРТАК та СТЕЛСІ

Початок о 19:00

Афтерпаті: DJ Adolf та DJ Denis Kovalevsky

Квитки - 50гр.

Довідки за телефоном
8 068 1490185

29 квітня 2009

Отакої !

1-3 травня 2009 року.

Другий Міжнародний Фестиваль "Великдень у Космачі"

В гуцульському селі Космач на Івано-Франківщині відбудеться Третій Міжнародний Фестиваль «Великдень у Космачі», П`ятий Міжнародний З`їзд Писанкарів. В рамках фестивалю буде проводитись  Другий Міжнародний Симпозіум з гончарства та наукова конференція, присвячена 151 річниці розвитку туризму в Космачі.
     До участі у фестивалі «Великдень у Космачі» запрошуються науковці, народні майстри, колективи художньої самодіяльності, професійні гурти, учасники з усіх областей України, а також з Італії, Росії, США, Канади, Франції, Литви, Польщі, Австралії, Німеччини, Румунії.
Фестиваль відбуватиметься під патронатом Президента України Віктора Ющенка.

Повний перелік усього що там буде, на сайті:

http://www.my-kosmach.com.ua/fest-2009/fest-9.htm

Ми лобаємо 1 травня та 3 травня. Тому одягай білі сподні, бери горілки на задній пістон та мершій у гори.

Буде весело!

20 травня 2009

В розділі -ПРЕСА- інтерв`ю Уляни Борзової з фронтменами гуртів Тартак та Стелсі, з прес-конференції перед концертом 23 квітня 2009р.

Пряма зсилка тут.

Посилання на сайт-джерело

http://a-music.com.ua/reportpart/interview/341--stelsi-.html

Також, найближчим часом очікуйте повний фотозвіт з цього дійства.
 
24 травня 2009

Гай сурміть фанфари, дзвеніть цимбали, Чорний Гуцул їде!!!

28 травня в Європейській залі туркомплексу "Черемош" (вул. Комарова, 13 А) стартує
ЧОРНИЙ ГУЦУЛ - мегасмішний телепроект!
У якому ми будемо мати файну змогу залобати вам декілька пісеньок.
Тому, не зволікайте, а мерщій...

КВИТКИ продаються у туркомплексі "Черемош" та магазині "Букініст", вул. Головна, 31
ЦІНА:
у попередньому продажі - 30 грн.
у день шоу - 40 грн.

Початок о 20.00

Телефон: 8 050 5380085

Сторінка ВКонтакті з повною інформацією про проект осьо:

http://vkontakte.ru/event9758630
 
7 червня 2009ОБНОВА-ФЕСТ

14 червня 2009 р, 12:00-23:00, м.Чернівці,
Музей народної архітектури і побуту
(Музей під відкритим небом, Кемпінг)

Музичний супровід:
Стелсі
Пропала Грамота
Кораллі
ТаРута
Кремп
Перлини Степу
Йоко і Самураї

Вхід: 10 гр.

Сторінка ВКонтакті:
http://vkontakte.ru/club8914647 
24 червня 2009

Усім вітання великі та щирі!

Ото нарешті упало на голову щістя...
Саме у вигляді виднограя на пісню "Я тебе знайду"!

Так! Це є офіційна презентація кліпу на пісню "Я тебе знайду" з нового альбому гурту "Товариство з Безмежною Безвідповідальністю"

Завантажити кліп можна за цим лінком:

http://www.ex.ua/load/9241980

Прес реліз з повною інформацією знаходиться у розілі -ПРЕСА-
або за прямим посилянням тут.


 
1 липня 2009

Найпотужніша ЕТНО-подія літа!

4-5 липня
Другий міжнародний еко-культурний фестиваль
«Трипільське коло 2009. Земля»

Фест відбудеться  на зелених пагорбах міста Ржищева Київської області, де ви нас і зможете побачити у всій красі...

Енергія Трипілля! Відчуй її!

Дозволь собі свято серед краси ландшафтів Київщини, біля Дніпра. Отримай неймовірне задоволення від численних заходів фестивалю, організованих спеціально для Тебе, Твоїх друзів та усієї родини: фестивальна толока, численні майстер-класи, кінопокази, квести, семінари, різноманітні етно-шоу…І все це під шалені ритми Трипілля разом з відомими world music-гуртами, барабанним диско та власними творчими імпровізаціями.

Цьогорічне «Трипільське коло» - феєрія етно-фестивалів!

Фестивалі об’єднуються, ставши у Трипільське Коло: дитячий - «Орелі», кобзарський - «Кобзарська Трійця», етнографічний - «Етнотолока», екстримальний - «Троллей», барабанний – «Ритми життя», езотеричний «Казкове місто»…безліч кіно- та літературних фестивалів - всі разом на величезному Трипільському полі!

Трипільське Коло визначено іміджевою культурно-туристичною подією Київської області в рамках підготовки до Євро-2012

Повна інформація на офіційному сайті фесту:

tkfest.com.ua
 
2 серпня 2009

Вітання вам, діти сонця!

Літо, сонце та канікули занурютиь кожного в свій нестримний потік відпочинку!
Гурт "Stelsi", на даний момент знаходиться у творчій відпустці, та збирає нові ідеї та матеріал для того, щоб з свіжими силами засісти за написання нового альбому.

В подарунок - розділ -ФОТО- поповнився новими світлинами.

Фото з виступупу Стелсі та Тартака (25.04.2009)

Фото з виступу в НК "PLATINUM" на благодійній вечірці "Подаруй Дитині Життя" (21.05.09)
 
14 вересня 2009

Так, ми є в "контакті"...

Соціальні мережі наступають на п`яти усім безробітникам.
Гурт "Stelsi", не є вийнятком.
З гордістю та шаною представляємо нашу сторінку в "контакті".

Заходимо, додаємось, та спілкуємося всі разом.


 
16 вересня 2009

Хой усім та всюди!

На ваші багаточисельні прохання, викладаємо рінгтони на декілька композицій з останнього альбому "Товариство з Безмежною Безвідповідальністю".

Завантажуємо та радуємо свій теліхфон новими звуками...

Люба (Ringtone)
Позитив (Ringtone)
Лаутаре (Ringtone)
Провінціа (Ringtone)
Файно (Ringtone)

P.S. Стосовно рінгтонів на інші композиції пишіть в гостьову, на мило або в контакти.

25 жовтня 2009

Йой!

Маємо хфото поповнення!
Розділ -ФОТО- поповнився новими світлинами з літнього виступу "Stelsi" на фестивалі Обнова Фест-2009.

Фото з виступупу Стелсі на фестивалі Обнова Фест (14.06.2009)

Хто був, той знає щьо там траплєло. Мерщій дивитись!

30 жовтня 2009
РОК СІЧ в ЧЕРНІВЦЯХ!
ПЕРЕНОСИТЬСЯ В ЗВ`ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ

06 листопада 2009
18:00

Спішимо порадувати всіх тих, хто чекав нашого виступу в рідному місті.
Трапилося! Шостого листопада ми лобаємо на Соборній Площі на фестивалі Рок Січ-2009.
В програмі виступи: Stelsi, Гуцул Каліпсо, Гайдамаки, ВВ.

Гурт Stelsi грає о 18.00

Отож, розминаємо ножки та ручки бо стрибати потрібно буде високо!


10 грудня 2009

ГУРТ "STELSI" НА ВЕЧОРНИЦЯХ "ЕТНО-ДИСКО" У ХАРКОВІ!

20 грудня - Харків, "Радмір Експохолл"

Вже багато років поспіль мандрують світом Українські Вечорниці. На них модники та модниці вбираються у прабабусині вишиті сорочки та у потерті джинси в купі з дідовими чоботами, кросівками та ґерданами. А танцюють і співають вони під старі забуті мелодії, оздоблені новими звуками та ритмами, а також під сучасні хіти, заспівані по-народному.

Вигадав і втілив Вечорниці у життя Олег Скрипка. У цьому проекті - максимально веселому, максимально драйвовому, максимально етнічному і максимально танцювальному Ви побачите та почуєте "Воплі Відоплясова", гурт "Йорий Клоц", "DJ О`Скрипка", та електро-фольк розбишак "Stelsi".

На вході кожен зможе скуштувати гарячий узвар, а протягом вечора пригоститися канапками, солоними огірочками та домашніми варениками. Тепла й щира атмосфера забезпечена!

Початок о 19-00


НОВОРІЧНА НІЧ У "СТАРОМУ КЛЮБІ"

31 грудня 2009
2010 рік - це рік Тигра, рік досягнень, перемог, та всіх можливих бажань...!!!!
Старий Клюб пропонує Вам провести разом з Нами цю Новорічну Ніч та сповнити ці всі мрії...

Для Вас буде неймовірна шоу-програма, яку будуть прикрашати:

Гурт "Stelsi" (жива музика (до години 1.00.)
Стриптиз "Топлес pj`s"
Дід Мороз та Снігуронька з розважальною програмою
Dj Mef
Різноманітні спец-ефекти....святкові феєрверки....та багато, багато іншого


Прийди та не пошкодуй...

ЗАМОВЛЕННЯ СТОЛИКІВ за тел. 096-126-54-07, 096-960-44-95

Вхід після 1.00. -- 50 грн.


23 грудня 2009

"STELSI" У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

02 січня 2010

Тримаємося міцно бо не відходячи від Новорічного похмілля, ми їдемо качати Хмельницький!

Біт-кафе "САКВОЯЖ"
(вул.Железняка 10\1)
Замовлення столиків тел.: 77-67-67

Початок: 21:00


13 січня 2010

Але ж файно!
В розділі -ФОТО- поповнення.
Два фото відгуки з наших виступів у Харкові та Хмельницькому.

ХАРКІВ "ЕТНО-ДИСКО" - 20.12.2009

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ "САКВОЯЖ" - 02.01.2010

Заходимо, насолоджуємося....

 
18 січня 2010

Відкорковуємо шампанське!

Наша пісня "СССР" увійшла до німецької збірки "Made In Russia"
Докладніше в розділі -ПРЕСА- або за прямим посиланням -ТУТ- 

25 квітня 2010

В розділі -ПРЕСА- стаття Ігора Кравціва, про німецьку збірки "Made In Russia".
Пряма зсилка тут.
 
26 квітня 2010

В розділі -ПРЕСА- стаття Надії Карбунар, про те, що нам потрібно для виступу, себто про "Райдер" гурту "Stelsi" та наших чернівецьких колег по цеху.
Читаємо за ссилкою тут.
 

Stelsi реміксували «Приймака» Пропалої Грамоти

Попри роботу над своїм новим альбомом, що має вийти орієнтовно до кінця року  буковинська електро – фольк формація Stelsi не забуває і про «B - Side» проекти. Черговим переіначеним у стилістиці Stelsi творінням стала пісня «Приймак» з минулорічного альбому «Гонор» подільських фундаментал – рокерів Пропала Грамота.

-«Я звик бачити ремікси на певні музичні твори ще до їхньої появи – розповідає очільник Stelsi Олексій Кухарський. Тобто вони спочатку з`являються у мене в голові, коли я чую певну "річ", і тоді я вже точно знаю, що саме на цю пісню зроблю ремікс. 
Так було в свій час і з "Пісенькою" ВВ-шників, так і з "Час минає" Очеретяників, так і на даний момент сталося з "Приймаком" «Пропалої Грамоти». Загалом дуже скептично ставлюся до таких слів, як "ремікс", бо якщо брати в філологічному контексті, те що робить гурт Stelsi краще називати "перепрочитання на 180 градусів". Ми намагаємось залишити по-мінімуму від оригіналу, а зробити пісню так,  начебто її переграє гурт Stelsi у притаманній нам стилістиці. Розмова стосовно реміксу саме на пісню Пропалої Грамоти велась вже досить давно. Затримка була за тим, яка саме композиція зазнає переіначення, аж поки на «Обнова - Фесті 2009» де  минулого літа ми грали з Пропалою Грамотою, я не почув "Приймака" вперше наживо. І в одну мить все стало зрозуміло - робимо! Стилістика реміксу, як завжди, у кращих традиціях "Стелсівського" електро-фольку - тут і ламані біти з дримбами, і засемловані народницькі співи бабусь, і хауз мюзік з роковими гітарами та автентичними трембітами. А прикрашає оцю всю "соляночку" неповторний самобутній вступний спів рідної бабці Павла Нечитайла (вокаліста Пропалої Грамоти). Не обійшлося і без використання заклинання від останнього українського чаклуна - мольфара Михайла Нечая».

-«Великий респект Stelsi від “Пропалої Грамоти” за ремікс на нашу пісню «Приймак» - каже ватажок «ПГ» Павло Нечитайло. Вони - одні з найкращих реміксерів і рімейкерів в Україні, про що довели своїми роботами з піснями «В.В.», Ніни Матвієнко, «Очеретяних Котів». Ремікс вдався. Його слухали різні люди, від охоронців великих промислових комбінатів і до поважних людей від музики. Якби наш другий альбом «Гонор», яким ми дещо незадоволені був би по потужності такий, як ремікс на «Приймака», ми були б дуже щасливі. Сподіваємось, що ця пісня лунатиме на дискотеках і у автівках від Донецька і до Владивостока, і увійде до всіляких етнічних та танцювальних збірок». 

Прес – служба гурту «Stelsi»


Завантажуємо трек:

Пропала Грамота - Приймак (Stelsi ремiкс)


 


“Стелсі” про роботу і відпочинок

Керманич «Стелсі» налагоджуватиме зв’язок із Космосом, а семплерист гурту тимчасово стане комбайнером.

Сьогодні у «Стелсі» кипить робота над здійсненням запису нового альбому. Тому до кінця липня музиканти навіть не думають про літній відпочинок і працюють у поті чола. Однак наприкінці цього місяця хлопців запросили із виступом у Володимир-Волинський, де городяни відзначатимуть храмове свято свого міста. А після концерту, наступного дня, учасники «Стелсі» сподіваються на гарні розваги, адже там їм вже організовують насичену культурну програму: відвідини клубу, вилазка з дівчатами з Володимир-Волинського на природу тощо. Річ у тім, що кілька років тому гурт там вдало виступив і добре потоваришував не лише з красивими дівчатами, але й легендарним місцевим бардом Сергієм Шишкіним, з яким просто ніколи нудьгувати.

Щодо традиційного відпочинку, то він розпочнеться у музикантів у серпні–вересні. Басист Сергій Палка та адміністратор гурту «Стелсі» Ігор Кравців поїдуть до Криму на фестиваль «Джаз-Коктебель». Там вони слухатимуть гарну музику, питимуть хороше вино та насолоджуватимуться морським бризом. А ось Dj Sergeyeff вирушить у Ізраїль до Стіни плачу, що в Єрусалимі. Так він замолюватиме гріхи, які вчинив торік.

Керманич гурту Олексій Кухарський вирішив скористатися порадою друзів, які запропонували йому поїздку до Тибету. За час відпустки він налагоджуватиме зв’язок з Космосом, медитуватиме і спробує відкрити чакри. І лише семплерист Микола Снайпер поїде на рідну Івано-Франківщину, на жнива. Він працюватиме комбайнером, аби заробити грошей на своє весілля, яке відбудеться у жовтні.

Окрім "робочих" поїздок та індивідуальних відпочинків, учасники гурту "Стелсі" запланували й спільні уїк-енди у Карпатах.


Ольга ШУПЕНЯ (газета "Погляд", 10.07.2010) 

Гурт Stelsi створив кавер на пісню «Братів Гадюкіних»

Повільна, навіть лірична пісня «Місячне сяйво твого тіла» легендарного гурту «Брати Гадюкіни» перетворилася на швидку, драйвову, запальну мелодію. Саме таким є кавер на цю стару пісню, який зробив чернівецький електрофольковий гурт Stelsi.

Як виявилося, хлопці зі Stelsi вже давно замислювалися про те, щоби зробити кавер на якусь із пісень «Гадів» – одного зі своїх улюблених українських гуртів.

– І ось ми вже працювали над цією ідеєю, аж раптом нам зателефонував лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка і запропонував створити кавер на одну з пісень «Братів Гадюкіних»! – розповідає очільник Stelsi Олексій КУХАРСЬКИЙ. – Ми були вражені таким збігом обставин і повідомили йому, що пісня, власне, вже є. Виявилося, що Олег Скрипка створює збірник композицій «Братів Гадюкіних», переспіваних на свій лад різними українськими гуртами. Тож наш кавер також увійде до цього збірника. Крім того, ми виконаємо цю композицію на концерті-презентації збірника, що відбудеться у Києві в грудні.

За словами учасників Stelsi, від оригіналу пісні залишилися лише слова, написані колись лідером гурту «Братів Гадюкіних» Сергієм Кузьминським. Усе інше – у стилі Stelsi: фолькові темпи, сучасні електронні вставки, запальна мелодія.

Кавер можна буде почути вже у збірнику пісень «Братів Гадюкіних», за появою якого слідкуйте на сайті «Країни мрій».


Галина МАРКІВ (Газета "Молодий Буковинець", 26 жовтня 2010)
 


В розділі -ПРЕСА- ексклюзивне інтерв`ю з гуртом  від музикознавця Тараса Піца.
«Стелсі»: «Наш слухач не розчарується»
Пряма зсилка тут.
 

ЛУЦЬК + КОНЦЕРТ = STELSI

Спішимо порадувати що,
11 грудня гурт "Stelsi" матиме концерт Луцьку.

11 грудня 2010
м.Луцьк, пивний клуб "Оболонь"
Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 8-а
Телефон: +3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

МОРЕ ХОРОШОГО НАСТРОЮ, ДРАЙВУ ТА ПОЗИТИВУ! ЧЕКАЄМО!

Чернівецький етно – електронний гурт «Стелсі» підкорив Луцьк.

    Буковинці подарували відвідувачам місцевого клубу «Оболонь», де днями виступили, свою програму, що складалася з як з відомих, так і з нових пісень. Щодо новинок, то вперше наживо відбулася прем’єра нової пісні «Місячне сяйво», котра є переспівом відомого хіта культової формації «Брати Гадюкіни». Її музиканти записали спеціально для концерту – присвяти «Гадюкіним», що відбудеться у столиці навесні і збере на одній сцені провідні українські формації. Лучани, які ще люб’язно називають клуб «Оболонь» «Корабликом» (за оформлення приміщення у вигляді справжнього старовинного судна), не відпускали музикантів зі сцени, вимагаючи виконання «на біс», а сценічний капелюх клавішника гурту настільки сподобався одному з відвідувачів закладу, що довелося його продати прихильнику втридорога. Слід нагадати, що наразі «Стелсі» працюють над новим альбомом, який вийде у наступному році.

Тарас Піц (www.radiobuk.cv.ua)


Чернівецький гурт Стелсі “пише свіжачок”.

Композицію записали на прохання Олега Скрипки

Буковинський електрофольковий гурт "Стелсі" незабаром випустить новий альбом. З назвою поки що не визначилися. Половина пісень, що мають увійти до альбому музикантів, вже готова. Тож презентувати "свіжачок" будуть навесні.

Одна з композицій майбутнього альбому – кавер-версія на пісню "Місячне сяйво твого тіла" гурту "Брати Гадюкіни".

– Записали "Стелсі" композицію на прохання Олега Скрипки, - розповідає менеджер гурту Ігор Кравців. - З нею планують виступити на концерті, присвяченому пам'яті лідеру гурту "Брати Гадюкіни" Сергію Кузьминському, який помер третього серпня 2009 року. Захід відбудеться навесні у Палаці Спорту в Києві.

Потренуватися перед всеукраїнською сценою "Стелсі" зможуть під час свого турне Західною Україною. Наразі музичний колектив займається його організацією, обговорює деталі виступу музикантів. Поки що визначено п'ять міст, в яких даватиме концерт чернівецький гурт. Безпосередньо в рідному місті електрофолькові музиканти планують виступити в одному із пабів.

Окрім того, "Стелсі" навесні зніматиме відеокліп на добре знану пісню "Позитив". Зйомки відео вiдбудуться у горах. Хлопці сподіваються задіяти якомога більше веселих, а головне - етнічних гуцулів.

Що надихає на активну творчість, ми запитали в клавішника і бек-вокаліста гурту "Стелсі" Миколу ("Снайпера") Кобилюка.

– Дуже добре надихає, наприклад, кількаденна закоханість або, така ж за тривалістю, депресія. Люблю писати у поїзді. Пісню "Кредит", що ввійде до нового альбому, написав у потязі, коли повертався з Івано-Франківська за 20 хвилин.


Віталія КОЗМЕНКО (газета "Погляд", 16.02.2011)«Стелсі» готують новий сингл.

    Вперше за останні два з половиною роки чернівецький електро-фольк гурт «Стелсі» видасть новий сингл. «Пісня називатиметься «Кредит», - розповідає лідер гурту Олексій КУХАРСЬКИЙ. – Це історія про випускника економічного факультету, який взяв у банку кредит. За ці гроші він придбав автомобіль, а решту – «розпустив» на жінок та алкоголь. Коли довелося віддавати гроші, хлопець зловився за голову і пішов шукати роботу».
До нового синглу увійдуть три треки – альбомна версія пісні, радіоверсія і ремікс від відомого чернівецького бітмейкера Sheff’а. «Співпраця з хлопцем мені дуже сподобалась, - дільться враженнями очільник «Стелсі». – Це надзвичайно талановитий музикант і, сподіваюся, що це хороший початок нашої плідної співпраці з ним».
Новий альбом від «Стелсі» слід очікувати до кінця цього року. «Нині ми дуже рідко гастролюємо, натомість маємо багато часу для запису нової платівки», - каже Олексій.


Віктор ЗИЗДА (газета "Молодий Буковинець", 16.02.2011)


Stelsi - Кредит (Single) 2011

З гордістю представляємо нове, свіже, обіцяне вам творіння у вигляді першачка з майбутнього альбому - сінгл "Кредит".
Треклист:

01. Stelsi - Кредит
02. Stelsi - Кредит (Радіо версія)
03. Stelsi - Кредит (SheFF remix)
04. Stelsi - Кредит (180`RePlay mix)

Вантажимо на EX.UA :

http://www.ex.ua/view/5432306

Або за прямим посиланням:

DOWNLOAD

Пісня чернівецької групи «Стелсі» увійде до збірки «Братів Гадюкіних»

Кавер-версія пісні «Місячне сяйво твого тіла», яку створив чернівецький гурт «Стелсі», увійде до збірки переспівів пісень «Братів Гадюкіних». Лідер гурту Олексій КУХАРСЬКИЙ каже, що платівка вийде у вересні.

Пісні, які увійдуть до збірки, обирали самі учасники легендарного гурту. Як розповів фронтмен «Стелсі», «Гадюкіним» дуже сподобався кавер чернівецького гурту.

– До мене зателефонував представник гурту Олександр Стасов, Йому дуже сподобався наш переспів. Сказав, що хоче, щоби ця композиція увійшла до збірки. Ми, звісно, погодилися, – додав Олексій.

Нагадаємо, на початку червня вийшла перша збірка переіначень «Братів Гадюкіних». Десфток українських виконавців (гурти «Океан Ельзи», «Бумбокс», «ТІК», ВВ, «Перкалаба» та інші) переспівали найвідоміші пісні «Гадюкіних». Ці самі композиції вони виконували на концерті пам’яті лідера «Братів Гадюкіних» Сергія Кузьминського. До другої збірки увійдуть кавер версії та ремікси, які обрали самі учасники групи "Брати Гадюкіни".Віктор ЗИЗДА (газета "Молодий Буковинець", 16.06.2011)


Stelsi - Мiсячне сяйво твого тiла (Single) 2011

Кавер-версія пісні гурту Брати Гадюкіни "Місячне сяйво твого тіла" у виконанні Stelsi.
Треклист:

01.  Місячне сяйво твого тіла
02.  Місячне сяйво твого тіла (Радіо версія)
03. Місячне сяйво твого тіла (180`RePlay mix)

Вантажимо на EX.UA :

http://www.ex.ua/view/7716561

Або за прямим посиланням:

DOWNLOAD

Спільна пісня гуртів "Stelsi" та "Очеретяний Кіт" стала саундтреком до реклами мобільного оператора.

Спільну композицію чернівецького гурту "Стелсі" та вінницького "Очеретяного кота" "Час минає" використали як саундтрек до рекламного ролика нового тарифу одного з мобільних операторів України. Нині реклама з композицією транслюється на всіх загальноукраїнських телеканалах. У ролику звучить 30-секундний фрагмент початку пісні "Час минає", вірніше її "стелсівське" переіначення. Ще 2008 року "Стелсі" реалізували "власне бачення" повільної композиції "Час минає" відомої музичної ватаги "Очеретяний кіт". Чернівецькі музиканти створили справжній драйвовий музичний "бойовик".

Під час розробки рекламної кампанії, представники мобільного оператора зв'язалися з учасниками гуртів і офіційно попросили дозволу на використання композиції. По завершенню переговорів, згоди було досягнуто і почалася робота над рекламним роликом. Як зізнаються учасники гуртів, вони до кінця не знали, як буде виглядати остаточна версія реклами, тому з нетерпінням чекали на її появу. Суму гонорару, який отримали творці композиції від мобільного оператора, музиканти не розголошують.

Нагадаємо, композиція "Час минає" була створена гуртом "Очеретяний кіт" ще в 2006 році. Після того, як керманич гурту "Stelsi" Олексій Кухарський почув оригінал пісні, він запропонував "котам" переробити її: поєднати етнічні мотиви з сучасною електронною музикою в стилі групи "Stelsi". Так і народилась спільна композиція, яка згодом, у 2008 році увійшла до альбому "Stelsi" "Товариство з безмежною безвідповідальністю".

Для того, щоб освіжити в пам'яті пісню "Час минає" та надати їй нового звучання, музиканти зробили так званий "ремастерінг" композиції, себто її "перевизвучення" з використанням  нових студійних технологій сьогодення. І презентують її у вигляді синглу: Stelsi & Очеретяний Кіт -  Час минає (Remaster 2012).Stelsi & Очеретяний Кіт - Час минає (ReMaster)
(Single) 2012
Треклист:

01. Stelsi & Очеретяний Кіт - Час минає (Remaster 2012) (Радіо версія)
02. Stelsi & Очеретяний Кіт - Час минає (Remaster 2012)


Вантажимо на EX.UA :

http://www.ex.ua/view/11970132

Або за прямим посиланням:

DOWNLOAD


Stelsi - Роялті (Single) (2012)
Треклист:

01. Stelsi - Роялті
02. Stelsi - Роялті (180`RePlay mix)
03. Stelsi - Роялті (Dubstep remix)


Качаємо на EX.UA :

http://www.ex.ua/view/14351912


---------------------------------------------------------------------------------

Гурт "Stelsi" з Чернівців видав "кисло-солодкий" сингл "Роялті" про митців в Україні

"Митцям - не місце в Україні", - до такого висновку дійшли музиканти чернівецького електро-фольк гурту "Stelsi". У своїй новій композиції "Роялті" хлопці яскраво і точно змальовують ставлення влади і суспільства до творчих людей в нашій країні. Ця пісня - перша в історії команди такої гострої соціальної тематики.

- Ця пісня хоч і співається від першої особи, але відображає збірний образ середньостатистичного митця в Україні, який творить виключно за власною ініціативою на голому ентузіазмі, не маючи нічого в замін, - каже лідер гурту "Stelsi" Олексій КУХАРСЬКИЙ. - Пісня наповнена добре всім відомими стереотипами із світу шоубізнесу - розкіш, гламур, багатство. А головний герой потопає в цьому вигаданому світі, поки не опиниться в реальності "біля розбитого корита".

За словами автора пісні та фронтмена "Stelsi", ця композиція є досить незвичною для творчості команди. Це через те, що музичне обрамлення пісні відрізняється від попередніх синглів "Stelsi".

- "Роялті" - це музичне поєднання кислого із солодким, - кажуть учасники гурту. - Пісня у новому музичному "фасоні" відрізняється від попередніх тим, що це меланхолійно-соціальний трек. Настрій пісні можна описати як іронічно- сумний, тобто така собі "трагі-комедія". Все це накладено на танцювальний ритм з об'ємними синтезаторними партіями і мелодикою в дусі стилю "сінті-поп".

- Для прихильників гурту пісня своїм настроєм та стилістикою нагадає період альбому "Aliens" 2004 року, - продовжують музиканти. - Але вже з нашаруванням нових тенденцій електро-фольку, притаманних гуртові "Stelsi".

Як і в попередніх, сингл "Роялті" складається з оригіналу пісні та двох реміксів - 180`RePlay та Dubstep Remix.

Нагадаємо що раніше музиканти видали сингли "Кредит" і "Місячне сяйво". "Роялті" - вже третій по рахунку сингл на шляху до нового альбому "Stelsi".

Довідка
Роялті - в перекладі з англійської авторська винагорода, гонорар (відсоток з кожного проданого примірника аудіо\відео продукції).Stelsi - Козацький марш (Single) (2013)
Треклист:

01. Stelsi - Козацький марш
02. Stelsi - Козацький марш (Club version)


Завантажуємо з  EX.UA :

http://www.ex.ua/view/19218208


---------------------------------------------------------------------------------

Гурт "Stelsi" осучаснив "Запорізький марш".

Патріотичний подарунок зробив для своїх прихильників гурт "Stelsi". Музиканти "реставрували" легендарну музику сліпого бандуриста Євгена Адамцевича, і створили неймовірний драйвовий інструментальний хіт "Козацький марш" у сучасному обрамленні.

Тепер у музичному творі, який в оригіналі має назву "Запорізький марш", домінують не лише класичні та народні інструменти. Музиканти "приправили" марш сумішшю вибухового ритму з сучасними елементами електронної музики.

Ідея створення композиції виникла і виношувалась у головах музикантів давно. І ось, нарешті, на порозі Нового 2013 року чернівецькі майстри електро-фольку презентують своїм слухачам цей козацький марш!

"У процесі роботи над піснею ми довго шукали якісний оригінал оркестровки маршу. Перше що вдалося знайти - це усім відома обробка Віктора Гуцала (керівника Національного оркестру народних інструментів України). Доволі важко було отримати якісну копію, адже оркестр записувався в 70-х роках минулого століття. В результаті, окрім вищезгаданого твору ми знайшли ще чотири варіанти композиції від різних авторів, записані у різний час і всі вони послугували нам джерелом до повноцінного осучаснення козацького маршу", - розповів лідер гурту "Stelsi" Олексій КУХАРСЬКИЙ.

Музиканти, які вже відомі своїми електро-фольковими "переінакшеннями" пісень таких виконавців як Брати Гадюкіни, ВВ, Ніна Матвієнко та інших, впевнені, що нова композиція не залишить байдужим жодного шанувальника української музики.
Stelsi & Bionik - Соціальна сітка (Single) (2014)
Завантажуємо на SoundCloud :

https://soundcloud.com/stelsi/socialna-sitka


Завантажуємо на  EX.UA :

http://www.ex.ua/83071281


---------------------------------------------------------------------------------

Гурти Stelsi та BioNik створили спільну "Соціальну сітку"

Онлайн-епоха, що заплутала весь світ невидимими нитками комунікацій та зробила людство своїми Інтернет-заручниками, стала темою нової драйвової композиції двох музичних команд - Stelsi та BioNik. Гурти з чернівецьким корінням та багатою музичною історією знову зібралися разом і записали новий трек.

"Соціальна сітка" - це пісня про те, без чого важко уявити наше сучасне життя людям практично усіх вікових категорій. Пісня про соцмережі, які дозволяють людям не лише розважатися і підтримувати комунікації, що є хорошою стороною, але й стати інструментом стеження в руках чи то спецслужб чи то недругів, що безумовно породжує велику кількість пересторог", - розповів фронтмен Stelsi Олексій КУХАРСЬКИЙ.

"Оскільки BioNik та Stelsi проживають в абсолютно різних куточках країни - у Києві та Чернівцях, то пісню ми записали фактично завдяки соцмережам і про соцмережі, точніше про їх "темну сторону". І якщо слухача справді "зачепить" ця композиція, то знайте: тепер ви потрапили не лише у списки ФСБ й СБУ, а й на наш "гачок", - жартує лідер гурту BioNik Олександр ГРУБЛЯК.

Музиканти символічно презентують свою композицію саме в соціальних мережах.