Բֲ \ \ OFFICIAL BAND`S SITE

            Фольк + Електроніка = Stelsi

Творчість групи «Стелсі» - це одна з головних причин, чому ми повинні слухати і поважати нашу вітчизняну електронну музику. Колектив гурту, що відомий в Україні та далеко за її межами, - привітні й дуже цікаві чернівецькі хлопці, які постійно досягають нових вершин успіху в українському шоу-бізнесі. Про усі досягнення команди кореспондентові «Перекуру» розповів лідер «Стелсі» Олексій Кухарський.        

- На офіційному сайті твоєї групи розміщена інформація про те, що Олег Скрипка запропонував вам переграти дві композиції з репертуару гурту «ВВ». Розкажи, будь ласка, більше про цю пропозицію.
- Це - офіційна пропозиція Олега Скрипки. Він вже давно слідкує за нашою творчістю (ще до всіх фестивалів, у яких ми брали участь). Коли ми почали працювати з українським фольком, у нього виникло бажання зробити з нами або якийсь музичний проект, або просто ремікс. Ну от, перші дві роботи — це згадані вже ремікси.

- Ви зараз працюєте над цими компози¬ціями ?
- Перший ремікс уже повністю готовий. Він уже крутиться у Києві на радіостанціях, другий – майже готовий, залишилось тільки дещо підкоректувати.

- Крім цього, чим зараз займаються «Стелсі» ?
- Ми займаємося написанням нового альбому, який продовжуватиме лінію нашого останнього альбому «Там»: це також буде укра¬їнський фольк з електронною музикою, але в ньому більш об'ємніше буде відчутна сфера сучасної музики. Наприклад, якщо в альбомі
«Там» був брейк-біт і хаос, то тут буде більше драм'н'бейсу, електроніки і експериментальних стилів.         

- В альбомі «Там» є композиція під назвою «СССР». В ній проявляється ваша любов до Радян¬ського Союзу, чи до відомого нічного клубу в Снятині?
- Ні, тут проявляється любов з точністю до навпаки. Це - сарказм і жарт над Радян¬ським Союзом, комунізмом і цією модою під назвою «совок». Це просто «прикол» над соцреалізмом і ра¬дянським минулим. А на рахунок клубу «СССР», то тут лише збіглися назви. Хоча ми дуже любимо цей клуб, виступали в ньому декілька разів.

- Де знімався кліп «СССР»?
- Ой, де тільки ми не проводили зйомки. У вже-згаданому вище нічному клубі       (там ми ви¬користали комуністич¬ну символіку, якої в клубі багато), та¬кож у нашому чер¬нівецькому музеї під відкритим небом дещо зняли. А гуцулів гори та хатинки -  під час виходу на полонину в місті Ко¬сові.

- Який планується дует і з ким би хотілося його зробити?        
- У нас недавно був класний дует з гру¬пою «Очеретяний кіт». Нам подобається їхнє автентичне фольк-виконання. Наша спільна річ називається «Час минає», вона зараз набрала хороших обертів. Робота над піснею закінчилась місяць тому. На рахунок того, з ким би ми хотіли зробити ще дует, то мені важко відповісти. Ще рік тому ми казали, що хочемо зробити щось спільне з Олегом Скрипкою, і от маєш. А так, то напевне з якимись фольковими музичними колективами типу «Божичі» або «Гуляйгород»...        

- Як тобі співпраця з лідером «ВВ»? 
- Він взагалі кльовий чувак, дає повну творчу свободу. Перед нами він не виступає як куратор чи продюсер. Він просто творча
людина, якій подобається те, що робимо ми, а нам, подобається його музика.

-  І на останок: побажання читачам «Перекуру» і, зокрема, всім шанувальникам творчості гурту «Стелсі».
- Слухайте багато хорошої музики, живіть і радійте життю! 


Спілкувався Микола КОБИЛЮК, «Перекур»