Բֲ \ \ OFFICIAL BAND`S SITE

'СТЕЛСІ' (ГІСТЬ НОМЕРУ)

•Хлопці, звідки сягає історія гурту?
Історія Стелсі сягає сивої давнини, коли ще звірі говорили. У 1998 році зібралися до купи два бовдури та почали знущатися над сусідами незрозумілими звуками. Так пішло і поїхало. Спочатку ковбасили брейкбіт, потім щось незрозуміле, потім індо-арабську шаурму, далі німецькі ультраправі гімни і врешті решт дійшли до того що ми граємо зараз. За цей час в гурті додалося трохи бійців, а деякі не витримавши суворих перевірок часу, нас покинули. Зараз гурт складається з – Олексія Кухарського (вокал,аранжування,тексти,студія і.т.д.), Олександра Веренінова (гітара,тексти),  Сергія Щепкіна (клавші,ді-джеїнг,бек-вокал), Микола Кобилюк (семплер,клавіші,бек-вокал), та Юрій Зарубайко (клавіші).   

•Що символізує назва гурту «Стелсі»?
Назва «Стелсі» походить від англійського «Stealthy» - таємний, прихований. Латинкою пишемо «Stelsi» бо такого слова не існує і в цьому оригінальність.

•Що за музику «колбасите»?
Ковбасимо ми укр-електро-фольк, а саме використовуємо українські народні мотиви в сучасному електронному обрамлені. Новий альбом «Товариство з Безмежною Безвідповідальністю» буде подальшою реінкарнацією укр.-електро-фольку, і стилістика його буде коливатись від бадіко-хопу та біту, до комбайн-кору.

•Які найбільші досягнення гурту на цей час?
На даний момент вже завершено роботу над новим альбомом «Товариство з Безмежною Безвідповідальністю», офіційний реліз якого відбудеться 1 травня в місті Києві, а далі гурт відправиться в турне містами України. Тому не за горами Ужгород…хоча як сказати…

•Ваші треки використовувалися у відеоматеріалах зі студентського життя Закарпатського державного університету?Як Ви до цього ставитесь?
Та беріть раді бога кілько влізе, нам не шкода. Для цього ми і робимо нашу музику, щоб людям було приємно. Якщо наші пісні додали позитиву студентам то це саме те чого ми і хочемо досягти. На здоров’я!

•На цьогорічний конкурс краси «Міс+Містер ЗакДУ 2008» Ваші творіння відібрані як офіційні саундтреки конкурсу а це: «Там на горі…», «Шуміла ліщина», «Модель (драйвміх)», «Скотч»… Ви відчуваєте ексклюзив?
Звичайно відчуваємо. Особлива подяка Борису Чернявському без якого цього усього не було. Саме такі люди є рушійною силою Українського шоубізу та дають наснаги гуртам творити все більше і більше хорошої музики.

•Де граєте? Де записуєтесь?
Де ми вже тільки не грали, в Україні залишилось мало міст в яких ми не виступали хоча б один раз, тому так одразу важко перерахувати. Записуємось ми в декількох студіях одночасно, кожна з яких виконує певну роль під час запису тої чи іншої композиції. Маємо власну студію під назвою «Стелсофон», в ній проходить основна частина роботи, зведення та мастеринг робимо в Чернівецькій студії «П`ять». Інколи звертаємось і до інших студій на деякий час, для того щоб під коректувати деякі нюанси.

•Що для Вас музика?
Для нас музика це спосіб спілкування з людьми. Це найдовершеніший метод знаходження спільної мови з великою кількістю оточуючих. Без музики життя було б для нас сірим та тривіальним. 

•Яка Ваша заповітна мрія?
Мати мільйони мертвих Американських президентів, віллу на канарах,  рожевий лімузин, переспати з Періс Хілтон та мати найновішу Японську губозакатальну машинку від фірми Соні.  

•Кого можете відзначити у вітчизняному музичному просторі (колеги, знайомі)?
У вітчизняному музичному просторі є багато талановитих музикантів та гуртів, які на жаль не дуже відомі через корупційну політику нашого шоу-базару. Але на нашу думку слід відзначити такі гурти як «Пестициди», «Серцевий Напад», «Очеретяний Кіт». З ними ми особисто знайомі і нам дуже подобається те що вони роблять.

•Коли завітаєте до Ужгорода?
Таємниця. Нехай це для вас буде несподіванкою.

•Згадайте щось цікаве зі свого студентського життя…
Ой, про студентське життя завжди кажуть «є що згадати, але нема що дітям розказати», так і у нас. Пригадую як десь на другому-третьому курсі приперся на пари в футболці з написом «Suck my dick», чим викликав неабиякий шок у викладачів свого факультету іноземних мов, англійського відділення. Про все інше розповідати не буду бо перетворимо цю газету на порно-журнал.

•Що побажаєте нашим читачам?
Побажаємо всім безмежного позитифффу, побільше хорошої музики та кохання!!!

•Що побажаєте учасникам конкурсу краси?
Ви всі найпрекрасніші, і всі ви вже перемогли, будьте самими собою.

•І ще одне, Олексій! Спробуй дати свою версію відповідей на два запитання, що і слугуватимуть інтелект конкурсом для учасників: Чому я люблю своє рідне місто? Я українець, тому що…
Я люблю своє рідне місто за те, що в ньому я почуваю себе як вдома.
Я Українець, тому що вишита сорочка мені личить.


Борис ЧЕРНЯВСЬКИЙ (Часопис студентського життя Закарпаття "Студ Life", 2008р.)
press18