Բֲ \ \ OFFICIAL BAND`S SITE

«СТЕЛСІ» НЕ ВИКОНУЄ «СОПЛИВИХ» ПІСЕНЬ

Буковинські виконавці стають хедлайнерами на головних фестах країни

Сьому платівку «Товариство з безмежною безвідповідальністю» гурту «Стелсі» вже оцінили глядачі Житомира, Черкас, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Києва та, власне, Чернівців. Адже позаду – перша частина промоушена альбому, яка відбувалася цьогоріч влітку й восени на центральних площах українських міст. Зокрема виступи «стелсівців» були й на головних музичних фестах країни, де зазвичай етно-електронний колектив ставав хедлайнером. Про це свідчать їхні виступи на таких дійствах, як «Великдень у Космачі» (с. Космач Івано-Франківської області), «Вихід на полонину» (смт Путила Чернівецької області), «Обнова-фест» (м. Чернівці), «Рок-Січ» (м. Київ).

У Новий рік із клубними виступами
Настання 2009 року гурт відсвяткує або в роботі, під час клубного виступу (на так званих «ялинках»), або відпочиватиме у карпатських горах. Опісля «стелсівці» візьмуться за другу, заключну частину промоушена альбому, яка триватиме впродовж лютого-березня. Всеукраїнський тур «Дурне турне» матиме клубний формат і охопить 20-ть міст країни. Уся концертна програма виконуватиметься наживо й міститиме весь матеріал свіжого альбому та козирні співанки гурту за вісім років творчості. У кінці виступів «стелсівців» продовжуватиме свято Dj Адольф, який впродовж півтора години «крутитиме» хіти альтернативно-танцювальної музики. За цей час загадковий Dj обіцяє усіх учасників запальних танців довести до надзвичайного знесилення, аби в них з’явилося таке відчуття, наче ноги повідривалися. 
– Звичайно, клубна презентація електрофолькової платівки спочатку відбудеться на малій батьківщині, у Чернівцях, – розповідає «Погляду» адміністратор гурту «Стелсі» Ігор Кравців. – Однак у нас значно важче зорганізувати таке дійство, ніж в будь-якому іншому місті країни. Адже зазвичай «Стелсі» виступає на умовах гонорару та цілковитого забезпечення, а в Чернівцях необхідно орендувати приміщення, тож собівартість квитка автоматично стає дорожчою. І взагалі, на Буковині немає жодного клубу, який би популяризував живий звук, а якщо й відбуваються подібні заходи, то лише завдяки самим музикантам. 

У січні шанувальники «Стелсі» побачать новий кліп гурту
За словами Ігоря Кравціва, колектив уже відзняв кліп на ліричну пісню «Я тебе знайду». Усі охочі зможуть ознайомитися із відеодоробком як на столичних, так і на регіональних телеканалах України. У ротацію кліп заплановано запустити з січня. 
– Пісня «Я тебе знайду» – це один із хітів платівки «Товариство з безмежною безвідповідальністю» і одна з небагатьох повільних пісень гурту. Ця співанка не є «сопливою», як усі попсові пісні про кохання й водночас не випадає із концепції свіжого альбому гурту. Слухаючи цю пісню «Стелсі» наполегливо рекомендують закоханим не приховувати своїх почуттів одне до одного, підкріплюючи їх палкими поцілунками, – каже Ігор Кравців.
До речі, заради подальшої популяризації своєї творчості «стелсівці» планують весь наступний фестивальний сезон весна-літо-осінь-2009 побувати із виступами на всіх ключових фестах країни. Адже саме там збираються молоді фани, які по-справжньому люблять «Стелсі». Як переконалися самі хлопці, гурт уже має прихильників в усіх куточках нашої держави.


Ольга ШУПЕНЯ (Газета "Погляд" від 28.11.2008)