Բֲ \ \ OFFICIAL BAND`S SITE

Розбишаки «Стелсі» розважаються на прес-конференціях Юлії Тимошенко.

Чернівецькі музичні чаклуни «Стелсі» вже давно відомі на теренах України. Хлопці із цієї команди вважають свою творчість біполярною, тому що спочатку вони грали клубну музику, а пізніше постійно змінювали свій напрямок. Зараз вони «лабають» український електро-фольк. Столичні музичні критики назвали їх «революціонерами» сучасної музики, а пегенда рок-музики Олег Скрипка нарік буковинців «справжніми етно-дискарями». Кореспондентка «Newформатів» поспілкувалася із керманичем «Стелсі» Олексієм КУХАРСЬКИМ.

- Олексію, коли народилася група «Стелсі»? Як усе починалося?
- Це сталося ще в 2000-му році, тоді ми вперше виступили на дискотеці «Нікотин». Згодом записали свій перший альбом «Стелсі». Ми виступали на фестивалях «Червона рута», «Рок-Січ», «Країна мрій», зняли кілька кліпів, які «крутили» різні музичні канали.

- Недавно вийшов ваш альбом «Товариство з безмежною безвідповідальністю». Чому саме така назва?
- Якось наш менеджер назвав мене цілим «Товариством з безмежною безвідповідальністю» (сміється)!. Ми одразу ж і вирішили назвати так нашу майбутню платівку. Старалися зробити її якомога дотепнішою: в ній багато пісень із сороміцьким змістом та гуцульськими мотивами. Після кожної композиції є «скіти» - різноманітні міні-вистави та приколи, які озвучують Тарас Піц та Ігор Кравців. Словом, усі ми - це товариство з безмежною відповідальністю» (знову сміється)!

- Чи будуть у майбутньому альбомі гурту якісь ще спільні пісні?
- Найвірогідніше, що це буде спільна пісня з Андрієм Миколайчуком. Він відомий як виконавець пісні «Піду втоплюся у річці...»

- Новий кліп знімати збираєтесь?
- Так, ми зараз закінчуємо роботу над зніманням кліпу на пісню «Я тебе знайду». Ідея і сценарій кліпу належить Кристині Григораш. Згодом плануємо відзняти ще два кліпи на підтримку нового альбому. Крім того, незабаром на музичних каналах з'явиться кліп на нашу обробку «Пісеньки» гурту «ВВ».                                     

- Ви зараз гастролюєте?
- Так, ще триває всеукраїнський тур «Дурне турне» на підтримку нового альбому. Тур розпочався навесні з нашого виступу на етно-фестивалі «Великдень у Космачі». Потім презентували альбом у Києві є клубі «44». А згодом із концертами відвідали Івано-Франківськ, Житомир, Черкаси, Дніпропетровськ. Плануємо ще завітати до Ужгорода, Львова та' Вінниці.

- Як сприйняв вас Дніпропетровськ? Чи є різниця між «західною» та «східною» публіками?
- Як не дивно, але немає. У Дніпропетровську нас прийняли дуже тепло. Було десь,5-6 тисяч людей, які справді відривалися і не «парилися» питаннями мови і тому подібними «штуками».

- А курйози траплялися?
- Наша група - це справжній курйоз (сміється). Плутали назви міст і їхали на концерт у зовсім іншому напрямку, часто забували апаратуру, губили концертні костюми. Наприклад, у Дніпропетровську ми ледь не забули звукорежисерський пульт.

- Як розважається група «Стелсі»?
- Розважатися ми вміємо (сміється). Кожен розважається по-своєму: хтось танцює майже голяка в нічному клубі, хтось краде шкарпетки у дівчат, хтось продає глиняні глечики, а ще хтось б'є морди деяким чернівецьким музикантам (знову сміється). А ще недавно ми дуже класно розважилися - пішли на прес-конференцію Юлії Тимошенко. Ви би знали, як там було весело!

Учасники "Стелсі":

Олексій Кухарський - вокал, аранжування, фронтмен гурту;
Сергій Гоффман - клавішник, бек-вокал;
Микола Кобилюк- семплювання, бек-вокал;
Олександр Веренінов - гітара;
Тарас ПІц - прес-аташе;
Ігор Кравців - адміністратор гурту.

Дискографія: «Стелсі», «Суцільна синт-етика», «Сонцесхід», «Модель», «Аliens», «Там», «Товариство з безмежною безвідповідальністю».

Vitalia (Спеціально для "NewФормат")