ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ГУРТУ \ ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ГРУППЫ \ OFFICIAL BAND`S SITE

Медіа
У МИГОВОМУ ЗА 12-ГРАДУСНОГО МОРОЗУ СПІВАЛИ УКРАЇНСЬКИХ ПІСЕНЬ 

Майже п'ять сотень туристів на вихідні зібралися у Миговому на Вижниччині, щоби відсвяткувати Водохреща. Від щедрівок, шоу гурту "Вікторія" та концерту західноукраїнського електронного гурту "Stelsi" у туркомплексі "Мигове" люди відчули справжній колорит українського свята! Не лише туристи з різних регіонів, але і поляки, румуни, австрійці були захоплені енергетикою Буковинських Карпат.
Незважаючи на 12-градусний мороз, учасники гурту "Stelsi" вдягнули вишиванки і півтори години виступали на вулиці. Публіка була у захваті і танцювала на сцені.
- Ми прагнемо занурити українську молодь у нестримне енергетичне поле української народної музики в сучасній електронній обгортці, - каже вокаліст гурту "Stelsi" Олексій КУХАРСЬКИЙ. - Ми не могли оминути таку можливість -  виступити тут, представити свою музику, популяризувати українське.
- Спеціально для цього свята ми підготували українську пісню "Віночок", - каже учасниця шоу-групи "Вікторія" Вікторія ГАТРИЧ. - Вперше спробували себе у народному стилі і нам приємно, що людям сподобалося. Ми щасливі, що на свято приїхало чимало людей і їм цікава українська культура.
- Ми підтримуємо народні традиції. Архітектура, дизайн, одяг, музика… У нас -  українське обличчя, - каже генеральний директор туркомплексу "Мигове" Валерій ГАЛАН. - Відзначаємо всі релігійні свята - Миколая, Різдво, Водохреща, Великдень тощо. Прагнемо показати туристам українську культуру, а тому кожне свято супроводжується виступами фольклорних та етнічних колективів. Маємо чотири прокатні пункти. Протяжність трас - 1300, 1100, 600 метрів для катання на лижах та 200 метрів для санчат. Щоночі спеціальний трактор рівняє сніг і робить трасу.
Завершилося свято Водохреща мигівськими щедрівками. Ватаги юнаків переодягнулися у ведмедів, козаків, розбійників і під музику бубнів вітали гостей свята.


Валерія ЧОРНЕЙ (газета Молодий Буковинець, 19.01.2009)


press18